Новини

Підписатись на розсилку

Зустрічайте Золотого спонсора Конгресу - відому російську бджільницьку компанію "Тенторіум"!

ТЕНТОРІУМ® - одне з найбільших підприємств Росії. Підприємство займається переробкою всього спектру продуктів бджільництва в промислових масштабах. Компанія працює на ринку продукції для підтримки здоров'я 25 років. На сьогоднішній день Компанія ТЕНТОРІУМ® випускає більш ніж 200 найменувань продуктів. Кожен продукт проходить ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва. Компанія закуповує продукти бджільництва для переробки у багатьох постачальників із декількох регіонів.

ТЕНТОРІУМ® вже багато років реалізовує проекти, спрямовані на розвиток галузі бджільництва: «Агрофраншиза. Розвиток бджільництва» - бізнес-пропозиція з організації пасік, організація відкриття 30-ти спеціалізованих магазинів для бджолярів у різних містах Росії, заснування Всесвітнього Фонду захисту бджіл WSBF е.V, випуск журналу «Її величність бджола», серед багатьох інших проектів. У 2012 році Компанія реалізувала масштабний інвестиційний проект «Будівництво Апікомбінату», який дозволив у значній мірі збільшити обсяги переробки бджолиної сировини. Високотехнологічне обладнання для Апікомбінату, спроектоване та виготовлене згідно з принципами ХАССП (принципи забезпечення безпеки продуктів харчування), дозволяє виробляти щадну обробку сировини. Новий Апікомбінат Компанії ТЕНТОРІУМ® сприяє активному розвитку бджільництва не тільки на території Росії, але і в декількох зарубіжних країнах.

Для просування своєї продукції Компанія ТЕНТОРІУМ® вибрала шлях «від серця до серця» - систему прямого продажу. Дистриб'юторські представництва Компанії працюють та території всієї Росії і в країнах Європейського союзу: в Італії, Німеччині, Польщі, Естонії, Литві і на Кіпрі! А також у Македонії, Сербії, Монголії, Хорватії, Чорногорії, Україні, Туреччині, Киргизії, Казахстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії.

Спеціалісти бджільницької галузі відзначають, що дистриб'ютори ТЕНТОРІУМ® не тільки просувають продукцію, але й сприяють розвитку бджільництва та збільшенню обсягів збуту бджолиної сировини в різних регіонах. ТЕНТОРІУМ® планує вийти на такі міжнародні ринки, як Арабські Емірати, Канада, США, Туреччина, Іспанія, Франція та інші країни.