Платиновий Спонсор - СОДРУЖЕСТВО

Україна, має великий потенціал на світовому ринку, оскільки є одним з провідних виробників меду. Постійно нарощуючи обсяги експорту та розширюючи географію споживачів нашої продукції, ми домоглися визнання українського меду у світі, підвищили конкурентоспроможність українського бджільництва і заслужили стабільну репутацію.

"Група компаній "Содружество" - одна з найбільших виробничо-фінансових груп в Україні, в яку входять понад 30 підприємств і дочірніх компаній різних напрямків діяльності, на яких працюють більше 5000 чоловік.

У 2009 році було введено новий напрямок - заготівля, купажування і експорт меду бджолиного. Мед з України полюбили багато іноземних споживачів. Їх приваблює красивий золотистий колір меду, насичений аромат, ніжна консистенція і різноманітність смаку. Завдяки дотриманню високих технологічних вимог, що пред'являються до якості продукту, його зберігання і транспортування, ми кілька років успішно просуваємо український мед на світовому ринку.

Група компаній «Содружество» - динамічно розвивається, як експортер українського бджолиного меду. Експорт цього натурального продукту здійснюється в 3-х великих напрямках: країни Європейського Союзу, США, Російська Федерація. Нашими клієнтами є найбільші компанії-фасувальники меду. Висока продуктивність ліній, постійна наявність готової продукції на складі, індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось «три кити», на яких будується успішний бізнес, що дозволив нашій компанії стати лідером цього ринку.

І сьогодні на «Апімондіі-2013» - на одному з найяскравіших подій в історії бджільництва України, ми запрошуємо всіх виробників, пасічників, фасувальників меду і споживачів відвідати виставку ТОВ ГК «Содружество».

Ми завжди готові до співпраці та діалогу.

Loading the player ...

Бажаємо організаторам, учасникам і відвідувачам виставки успіхів і процвітання!

Loading the player ...