Підписатися на розсилку новин

Міжнародний Бджільницький Конгрес, який відбудеться в Києві у вересні - жовтні 2013 року обіцяє стати найбільшою міжнародною галузевою подією у Європі та світі загалом. Конгрес Апімондії має на меті надати можливість бджолярам з різних куточків світу поспілкуватися, перейняти досвід та проконсультуватися в провідних галузевих фахівців, науковців, виробників обладнання та бджільницького інвентарю, експортерів та імпортерів бджільницької продукції, представників міжнародних та національних організацій, а також заручитись партнерською підтримкою з боку інших представників галузі. Понад 12 тисяч гостей з більше ніж 100 країн світу, що з’їдуться в Київ у вересні – жовтні 2013 року, зроблять Конгрес Апімондії 2013 наймасштабнішим заходом в бджільництві, не тільки вітчизняному, а й світовому.

Учасники конгресу матимуть можливість відвідати різні семінари, презентації, круглі столи, міжнародну виставку - Апіекспо, конкурси та інші технічні екскурсії та тури для того, щоб в повній мірі ознайомитися з доробками науковців різних країн світу, продукцією та послугами в сфері бджільництва.

Делегати отримають шанс пізнати багато нового, унікального і надзвичайно корисного про найбільш важливі питання бджільництва, поспілкуватися з однодумцями, отримати задоволення від представлених у цих програмах та нових напрямках співпраці та забезпечити своїй компанії, організації або комерційній структурі контакт з наступною цільовою аудиторією, а саме:

 • Всі хто споживає продукцію бджільництва та продукцію до складу якої вона входить (мед, солодощі з використанням продукції бджільництва, косметичні препарати, біологічні добавки і т.п.);
 • Рядові бджолярі;
 • Підприємства, які випускають бджільницьке обладнання і реманент;
 • Підприємства, які займаються фасуванням бджільницької продукції;
 • Комерційні структури, які займаються продажем бджільницької продукції;
 • Імпортери і експортери бджільницької продукції;
 • Підприємства, які займаються ветеринарними препаратами;
 • Лабораторії і дослідницькі заклади;
 • Навчальні заклади агропромислового напрямку;
 • Виробники тари, засобів механізації і автоматизації для сільськогосподарських підприємств;
 • Підприємства агропромислового, сільськогосподарського напрямку.

Нові партнерські відносини допоможуть нашим учасникам і делегатам налагодити міжнародне співробітництво у галузі бджільництва, що сприятиме встановленню численних важливих міжнародних зв’язків, що стимулюватимуть не лише аграрний сектор України та економіку в цілому.

Зараз Організаційний комітет знаходиться в активній фазі підготовки Апімондії Конгресу, і кожен день ми отримуємо численні цінні пропозиції, повідомлення та багато іншої корисної інформації, яка може бути цікаво для наших потенційних учасників.

Ми раді запросити Вас підписатися на отримання повідомлень про останні новини підготовки конгресу та важливі питання в галузі бджільництва.

 

Підписатись на розсилку

Контактна особа
Адреса
Контакти
Відправити * — обов’язкові до заповнення поля