Відгуки

Офіс Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії постійно відвідують гості з різних куточків світу. Це члени Правління та Виконавчої Ради Апімондії, члени Організаційних Комітетів наступних Конгресів, Партнери Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії, члени міжнародних та українських Бджільницьких Асоціацій, учасники Міжнародної Виставки АпіЕкспо 2013 та багато інших.

Організаційний Комітет завжди радо вітає своїх гостей, демонструючи свої чисельні досягнення у підготовці ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії. Кожен, хто побував у нас, вражений нашою роботою та гостинністю.

Побажання Жиля Ратія


На барометрі, що показує Наш рівень задоволення, стрілки зупинилися на позитивній позначці. З першої миті, коли ми обрали Вашу кандидатуру на роль організатора, до сьогодні Ви демонстрували свій професіоналізм завжди на досконалому рівні. Цей грандіозний Конгрес Апімондія, безсумнівно, пройде під гаслом «Honeyland» (Медова країна) у дружній атмосфері. Я дякую Тетяні та усій її команді за їхню самовіддану працю в рамках нашої благородної Федерації, а також велике спасибі міжнародній бджільницький спільноті.

Жиль Ратія
Президент Апімондії
14 квітня 2013

Дякую за чудовий настрій, музику, барви та прекрасний мед!

Будь ласка, організуйте все таким чином, щоб не витрачати багато часу на технічні питання під час проведення конгресу, як це було в Монпельє.

Бажаю Вам великого успіху, гарного меду та міцного здоров’я.

Побажання Філіпа МакКейба

Апімондія 2013

Київ, Україна

Це дійсно велика честь бути прийнятим в Києві. Я поздоровляю Організаційному Комітету Конгресу Апімондія 2013 за прекрасну роботу, яку було вже пророблено так швидко. І я впевнений, що конгрес буде у всіх планах прекрасним.

Філіп МакКейб
Президент Європейської Комісії Апімондії
14.04.2013

Побажання Карла Кралсгайма

Дякую Вам за досконалу організацію та за чудову гостинність. Усе обіцяє, що майбутня конференція матиме великий успіх.

Президент Комісії «Біологія бджоли»


Побажання Теодора Чербульє

Київ і Україна були дуже добрі до Нас. Цей конгрес організовується дуже швидко.

Побажання Рікардо Джанноні-Себастьяніні.

Найкращі побажання успішного Конгресу!

Рікардо Джанноні-Себастьяніні
Генеральний Секретар Апімондії