Віта (Європа) ТОВ: найбільша в світі компанія, що займається питаннями здоров'я бджоли.

Віта проводить дослідження, розробляє, виробляє і розповсюджує у всьому світі широкий спектр оздоровчих процедур і продуктів для медоносних бджіл. Віта має дистриб'юторів в більше ніж 60-ти країнах і в її асортимент продукції входять стандартні препарати для контролю Варроатоза Апистан і Апігард; харчові добавки Віта Фід Голд і Віта Фід Грін; Діагностичний набір для визначення Американського гнильця і Діагностичний набір для визначення Європейського гнильця для швидкого і точного тестування у польових умовах; салфетка для приманювання рою медоносних бджіл та B401 – профілактичний препарат проти воскової молі.

Віта відзначається ретельним і етичним підходом до досліджень і розробок у галузі здоров'я бджоли і не має комерційних інтересів у пестицидах для рослинництва чи у розведенні культур, які можуть бути шкідливими для бджіл.

Віта сприяє сталому бджільництву способом комплексної боротьби зі шкідниками (IPM). Її процедури призначені для пригнічення нарощування опору і, по можливості, містять природні компоненти і біологічні методи контролю, які є доброякісними для всіх, крім шкідників, на які направлена дія процедур.

Віта інвестує дуже велику частину своїх доходів в дослідження і розробки. Дослідницькими партнерами Віти є університети, такі як Кардіф, Мілан, Удіне, а також інститути, такі як Тіергігієнський Інститут (Інститут здоров'я тварин) у Фрайбурзі, Німеччина, Центральна наукова лабораторія Великобританії і Міністерство сільського господарства США в Америці. Робота компанії Віта з інноваційних досліджень і розробок була визнана і отримала підтримку уряду Великобританії.

Співробітники Віти виступають на конференціях у різних країнах світу і пишуть статті для різноманітних видань.

Для отримання додаткової інформації дивіться www.vita-europe.com. Приєднуйтесь до сторінки Віти “Vita (Europe) Ltd” у Фейсбуці та Гугл+, а також “@vitaeuropeltd” на Твіттері