Новини

Підписатись на розсилку

Найбільша в світі компанія, що займається здоров'ям медоносних бджіл, «Vita (Europe) Ltd» на конгресі «Апімондія».

Новини про останні дослідження, препарати, які готуються до випуску, і мобільні додатки для смартфонів.

Компанія «Vita (Europe) Ltd» багато років підтримує проведення конгресу «Апімондія», виступаючи спонсором заходу. Не винятком є й конгрес «Апімондія» 2013 року, до якого вже активно готуються у Києві (Україна). Компанія «Vita» планує познайомити бджолярів з найважливішими новинами своєї дослідницької роботи, представити нові препарати, які готуються до випуску, а також забезпечити бджолярам під час конгресу вільний доступ до нового мобільного додатку, розробленого для сматрфонів, де представлені основні відомості про хвороби бджіл, препарати компанії та інша корисна інформація.

Працівники компанії «Vita» радо вітатимуть всіх біля свого стенду A16/A21 і протягом усього часу проведення конгресу готові активно поспілкуватися, обмінятися новинами, поділитись досвідом і новими ідеями з бджолярами всього світу.

«Vita» представить останні новини про загальноєвропейську реєстрацію препарату «ХопГард», нового натурального засобу проти варроатозу. Крім цього, ми розповімо про розробку пастки для азійського шершня, перша партія якої буде виготовлена у Франції в ті ж дати, що й «Апімондія» 2013 року. Саме у Франції азійський шершень є причиною серйозних проблем.

Працівники компанії «Vita» готові розповісти про свою участь в найцікавішому новому дослідженні, присвяченому боротьбі з варроатозом за допомогою техніки придушення гена, відкрити секрет бджолиного укусу, а також поділитися нещодавніми відкриттями поведінки бджіл під час роїння, виявленими рыд час випробувань нового препарату компанії - серветок-приманок «Віта Сварм» для роїв медоносних бджіл.

Протягом останніх двох років «Vita» працювала над тим, щоб розширити і вдосконалити свою багатомовну присутність в інтернеті. Ми запустили новий додаток для смартфонів, який вже доступний в режимі он-лайн англійською та російською мовами, а під час проведення конгресу будь-хто з охочих зможе протестувати його в спеціальній он-лайн зоні «Vita». Себастіан Оуен (Sebastian Owen), менеджер з комерційного розвитку компанії «Vita», готовий уважно вислухати всі коментарі щодо роботи сайту та додатків для смартфонів, а також щодо активності «Vita» в Facebook, Google+, Twitter і You Tube.

Доктор Макс Уоткінс (Max Watkins), технічний директор компанії «Vita», каже: «У нас багато новин, якими хотіли б поділитися з учасниками «Апімондії», однак ми би хотіли двостороннього спілкування і постараємося не втратити можливості поспілкуватися і почути історії бджолярів з багатьох країн світу. Дізнаючись про труднощі, які трапляються бджолярам, ​​ми можемо зосередити наші дослідницькі зусилля в тих сферах, де найчастіше виникають проблеми.»

Джеремі Оуен (Jeremy Owen), директор з продажу компанії «Vita», додає: «Як спонсори конгресу «Апімондія», ми з нетерпінням чекаємо цієї зустрічі, що проходить кожних два роки. Тут ми можемо зустрітися і поспілкуватися з багатьма дистриб'юторами нашої компанії, з покупцями наших препаратів, що надає прекрасну можливість поговорити про найбільш актуальні проблеми бджільництва і обговорити важливі теми галузі. Конгрес дає унікальну можливість зустрітися зі старими друзями і знайти нових.»

Про компанію «Vita»

«Vita» розробляє, випускає і продає на міжнародному ринку препарати для профілактики і лікування бджолиних захворювань. Ми співпрацюємо з дистриб'юторськими компаніями у понад 60 країнах. Препарати компанії «Vita» представлені відомими марками, які вже зарекомендували себе, такими як противарроатозні засоби «Апістан» і «Апігард», харчові добавки «ВітаФід Голд» та «ВітаФід Грін», діагностичні набори для виявлення американського і європейського гнильців в польових умовах, серветки для приманювання роїв медоносних бджіл, а також препарат В401 проти воскової молі. Компанія «Vita» постійно приділяє увагу розробці нових ефективних і безпечних препаратів. Таким чином, наша компанія нещодавно розпочала загальноєвропейську реєстрацію препарату «ХопГард» - противарроатозного засобу, виготовленого на натуральній основі.

«Vita» дотримується суворих етичних принципів у проведенні досліджень і розробці нових препаратів для здоров'я бджіл. Хочеться підкреслити, що у компанії відсутній комерційний інтерес в відборі сільськогосподарських культур, а також пестицидів для сільського господарства, оскільки їх застосування може бути шкідливе для бджіл. Ми ретельно стежимо за тим, щоб наші препарати були ефективними і безпечними і у разі необхідності проходили всі потрібні реєстраційні процедури.

«Vita» підтримує екологічне бджільництво, рекомендуючи комплексну боротьбу з паразитами. Препарати компанії розроблені таким чином, щоб уповільнити появу стійкості у кліща. Всюди, де тільки можливо, ми намагаємося використовувати виключно натуральні компоненти для препаратів або біологічні способи боротьби із захворюваннями, які безпечні для всього живого, крім специфічних шкідливих паразитів.

«Vita» інвестує значну частину прибутку компанії в дослідження і розробку нових препаратів. Наші партнери з проведення дослідницької роботи - це університети в містах Кардіфф, Мілан, Юдін, Тессалоніки, а також організації FERA у Великобританії і USDA в Америці. Інноваційна дослідна робота компанії «Vita» була визнана урядом Великобританії і отримала схвалення і підтримку.

Працівники компанії «Vita» беруть участь у профільних конференціях у різних країнах світу, пишуть статті, регулярно готують публікації.

Ви можете слідкувати за новинами компанії в Facebook, Google+, а також "@ vitaeuropeltd" в Twitter.

Контакти для представників ЗМІ:
Stephen Fleming в Palam Communications
тел.: +44 (0) 1635 299116
Eл. пошта: sfleming@palam.co.uk