Новини

Підписатись на розсилку

СОДРУЖЕСТВО - провідний український експортер меду - Генеральний партнер Апімондії 2013

Торгова марка «Крапля сонця» групи компаній "Содружество" представляє продукцію без якої, мабуть, ніхто не може обійтися - іскристий, з приємним ароматом, ніжний на смак - мед.

З 2009 року ми заготовляємо, купажуємо і експортуємо мед. Акацієвий, липовий, гречаний, різнотрав'я, соняшниковий, степовий, луговий, лісовий, травневий, розфасований в скляну банку на будь-який смак, зігріє в холод, збереже здоров'я і подарує енергію.

Щодня ми виробляємо 20 тонн високоякісного меду, на наших складах одноразово може перебувати до 1200 тонн сировини і готової продукції. Потужності дозволяють фасувати мед в різні типи упаковки: скло-банку, пакетик-сашет, ПЕТ-тару в широкому асортименті і обсязі від 10 грам до 1,5 кг.

Мед для нашого виробництва поставляється пасічниками з південних, центральних і східних областей України. Гнучкі умови роботи, орієнтація на довгострокове співробітництво і великий управлінський досвід дозволяють нам сформувати широку мережу заготівельних пунктів. Для нас репутація та партнери важливіше швидких грошей.

Екологічно чисті регіони заготівлі сировини, різноманітність медоносних рослин, мінімальна технологічна обробка - основа успіху нашої продукції.

Ми запрошуємо всіх Вас стати учасниками 43 Міжнародного Конгресу Апімондія, відвідати наш стенд і самим оцінити унікальний продукт, створений самою природою.