Новини

Підписатись на розсилку

Візит Президента Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондії, пана Жиля Ратіа, на пасіку «Медові Поля»

15 квітня 2013 року Президент Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондії, пан Жиль Ратіа, у супроводі Президента Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії, пані Тетяни Васильківської, та Президента Регіональної Комісії Океанії, пані Морін Максвел, відвідав пасіку «Медові Поля» у селі Гребінки Київської області, в рамках свого візиту до України, що тривав 8-15 квітня 2013 і мав на меті перевірку стану підготовки ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії.

Пасіка «Медові Поля» знаходиться у маленькому мальовничому селі Гребінки понад величезним ставком Протоки. Очолює господарство Яценко Віктор Васильович, бджоляр з понад 10 річним стажем. «Медові Поля» – це сімейний бізнес, започаткований Віктором Яценком разом з його дружиною. Пристрасть батьків до бджільництва перейшла і до дітей. Сьогодні дочка Віктора Васильовича викладає в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Син займається матковивідництвом на пасіці батька.

«Медові поля» були створені фактично з нуля, адже коли сім’я придбала ділянку, на ній не було нічого. Сьогодні тут є великий дім, приміщення для виробництва вуликів та точок з 200 вуликами.Пасіка є племінним розплідником і реалізує бджоло-пакети по всій Україні. Тут розводять українську степову бджолу.

Пан Президент оглянув господарство та точок, і мав дуже цікаву та змістовну розмову з Олександром Яценком, сином Віктора Васильовича, про матковивідництво, його регіональні особливості та секрети.

Жиль Ратіа та Морін Максвел були приємно вражені гостинністю сім’ї, самою пасікою, організацією господарства та високими критеріями, якими користується Олександр Яценко у своїй роботі по матковивідництву. Це був напрочуд приємний і цікавий вечір для усіх учасників.