Анатолій Вікторович Ткаченко

«Міжнародний виставковий центр» - сучасний комплекс світового класу для організації елітних міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та шоу-подій.

Це найбільша виставкова споруда України - єдиний архітектурний ансамбль з трьох павільйонів, загальною площею 58000 м2. Шістнадцять вхідних та п'ятнадцять в'їзних груп ведуть в зали площею 10 564 м2, (1-й павільйон), 6 600 м2 (2-й пав.) и 10 854 м2 (3-й пав.).

Інфраструктура комплексу: конгрес-хол й чотирнадцять конференц-залів (від 90 до 600 місць), офіси, кімнати для переговорів, сховище для зберігання зброї і коштовностей, банки, ресторани, медпункт, гардероби й туалети, під’їзні шляхи, паркінг на 2500 авто.

Центр може надати всім учасникам підключення до водопостачання, каналізації й електрики, мультимедійні пристрої, вихід до Інтернету, окремі телефонні номери, бездротові системи зв’язку з синхронним перекладом на потрібну мову та інші послуги.

Високопрофесійний персонал «Міжнародного виставкового центру» (192 спеціаліста, разом з підзвітними організаціями – близько 300 співробітників) має значний досвід проведення міжнародних форумів. Зокрема, МВЦ брав участь в організації таких заходів:

5-а Всеєвропейська конференція міністрів екології "Довкілля для Європи" (21-23.05.2003, учасники - міністерства екології та 18 міжнародних організацій з 55 країн); Виконавча асамблея Всесвітньої енергетичної ради (10-12.09.2003, делегації міністерств енергетики з 65 країн - 344 учасники, акредитовано представників 102 ЗМІ); 7-а Європейська міністерська конференція з питань політики у сфері засобів масової інформації (8-12.03.2005, урядові делегації 44 держав), за високий рівень проведення цього форуму "Міжнародний виставковий центр" був відзначений спеціальним сертифікатом Ради Європи; ІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок (11-14.05.2006); Міжнародний медіафорум „Україна на інформаційній карті світу” (14-16.11.2006), 8-а  Європейська міністерська конференція з питань міграції (4-5.09.2008, урядові делегації 40 країн-членів Ради Європи і спостерігачі від 20 країн світу).

За високий рівень проведення 7-ї Європейської міністерської конференції з питань політики у сфері засобів масової інформації і 8-ї  Європейської міністерської конференції з питань міграції Міжнародний виставковий центр був двічі відзначений Спеціальними сертифікатами Ради Європи.

ТОВ „Міжнародній виставковий центр” має сталі зв’язки з різними сервісними підприємствами, засобами масової інформації, а також концертними організаціями, діячами шоу-бізнесу. Разом з постійними партнерами МВЦ може забезпечити проведення заходів на високому світовому рівні, забезпечити належний медійний та PR-супровід акції, а також провести високохудожні культурні програми із залученням національних й світових зірок та VIP-персон.

На площах МВЦ при організації заходів працюють власні виробничі підрозділи та підзвітні підприємства: Виставковий сітьовий сервіс, МВЦ-сервіс, рекламно-продюсерський відділ, які здійснюють забудову виставкок, розробку й створення рекламних конструкцій та ексклюзивних стендів, надають телекомунікаційний сервіс.

МВЦ є членом авторитетної міжнародної організації - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFІ) відразу у двох категоріях: «організатор виставок» і  «виставковий центр».

Унікальних можливостей Міжнародного виставкового центру цілком достатньо, щоб реалізувати самі винахідливі проекти будь-якого формату й масштабу у всіх можливих напрямках і сферах діяльності.