Фотогалерея

Міжнародна виставка АпіЕкспо 2011: український стенд - ділові зустрічі

Головним місцем роботи з потенційними учасниками ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії 2013 в Києві став стенд Організаційного Комітету. Сюди на ділову розмову приходили голови національних бджільницьких асоціацій, галузеві підприємці, експортери та імпортери - представники країн усіх континентів.

Міжнародна виставка АпіЕкспо 2011: український стенд

На стенді Організаційного Комітету "ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії" всі охочі могли отримати промоційний каталог майбутнього Конгресу, подивитися відео про українські традиції бджільництва, а також поспілкуватися з членами української делегації. У спілкуванні з латино-американцями активно помагали аргентинці українського походження: пан Юрій Лукомський, представник САДА пан Роман Коза, а також Хуан-Хосе, Наталка та Тамара.

Міжнародна виставка АпіЕкспо 2011: український стенд - конструювання

Українське бджільництво на Міжнародному Конгресі було представлене на стенді Організаційного Комітету "ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії". Цікаво, що конструювання всіх елементів стенду зайняло з перервами два дні, а розібрати все вдалося менше ніж за 3 години.

Міжнародна виставка АпіЕкспо 2011: робота на виставці

У рамках роботи 42-ого Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії з 21 по 25 вересня проходила Міжнародна виставка АпіЕкспо 2011. Основним завданням, яке поставив перед собою Організаційний Комітет, було налагодження співпраці та встановлення контактів з максимальною кількістю експонентів, потенційних учасників АпіЕкспо 2013 в Україні.