Фотогалерея

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Церемонія закриття

25 вересня 2011 року проходила офіційна церемонія Закриття 42-ого Мііжнародного бджільницького Конгресу Апімондії. Під час заключної фази церемонії відбулося передавання ОФІЦІЙНОГО КОЛАРУ АПІМОНДІЇ від Лукаса Мартінеса (Президента 42-ого Конгресу), до Тетяни Васильківської, як Президента ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії. Після цього прозвучала презинтація майбутнього Конгресу в Україні, а завершував виступ української делегації український готпак та хліб з сіллю.

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Генеральна Асамблея

23 вересня 2011 року під час проведення Конгресу проходила чергова Генеральна Асамблея Міжнародної Ферерації Бджільницьких Асоціацій Апімондії. На ній приймали поправки до уставних документів, зачитували звіти роботи організації, приймали нових членів, узгоджували плани на наступні два роки, а також проводили голосування за членів Виконавчої Ради Апімондії. Нововеденням у 2001 році стало включення до Виконавчої Ради п'яти Президентів Континенальних Комісій Апімондії.

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Культурна програма

Під час проведення 42-ому Міжнародному Конгресі Апімондії  проходили ряд національних культурних подій. 23 вересня вечірку проводили аргентинці - організатори конгресу. 24 вересня українську делегацію запросили на урочистий обід бджолярі Південної Республіки Кореї, а вже ввечері вся делегація українців відвідала китайський вечір.

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Український вечір

22 вересня 2011 року, після завершення Генеральної Асамблеї Апімондії, всі представники національних бджільницьких асоціацій перемістилися на Український Вечір в Аргентині. Проходив він на літній терасі ресторану "Централь", що розміщений на території Виставкового центру "Ля Рураль". Гості вечору насоложувалися аргентинською, італійською, та континентальною кухнею, побробували українську, медову з перцем, горілку, та мали змогу побачити українські народні танці та почути українські народні пісні.

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Офіційні зустрічі

Представники Організаційного Комітету "ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії" провели ряд офіційних зустрічей в рамках роботи на 42-ому Міжнародному Конгресі Апімондії, що проходив у Буенос-Айресі з 21 по 25 вересня 2011 року. Посольство України в Республіці Аргентина, 26 вересня 2011 року.