Відеогалерея

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Виступ українських танцюристів

25 вересня під час Церемонії Закриття 42-ого Міжнародного Конгресу Апіммондії у Аргентині проходив оційний виступ членів Організаційного Комітету "ХХХХІІІ Міжнардного Бджільницького Конгресу Апімондіїї 2013". А завершував його український гопак у виконанні танцювального колективу з Буенос-Айреса.

42-ий Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії 2011: Організатори Конгресу

25 вересня в рамках Церемонії Закриття 42-ого Міжнародного Конгресу Апіммондії у Аргентині проходив оційний виступ Президента Конгресу Лукаса Мартінеса, під час якого він висловлював свою подяку всім членам Організаційного Комітету, помічникам та волонтерам, які приклалися до організації цього чудового конгресу.

Аргентина та підготовка до Конгресу Апімондії

Фільм представлений в рамках підготовки до майбутного 42-ого Міжнародного Бджільницького Конгресу Апімондії в Аргентині в 2011 році. Був представлений в 2009 році на 41-ому Міжнародному Бджільницькому Конгресі Апімондії в Монтпельє, Франція.

Інтерв'ю з Юрієм Рифяком

Інтерв'ю з Жилем Ратія, Президентом Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій Апімондія, що перебував в Україні з офіційним візитом у липні 2011 року.

Інтерв'ю з Юрієм Рифяком

Інтерв'ю з Юрієм Рифяком, Координатором з комунікацій Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії, з нагоди візиту в Україну найвідомішого бджоляра світу - Президента Апімондії, Жиля Ратія.