Відгуки

Офіс Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії постійно відвідують гості з різних куточків світу. Це члени Правління та Виконавчої Ради Апімондії, члени Організаційних Комітетів наступних Конгресів, Партнери Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії, члени міжнародних та українських Бджільницьких Асоціацій, учасники Міжнародної Виставки АпіЕкспо 2013 та багато інших.

Організаційний Комітет завжди радо вітає своїх гостей, демонструючи свої чисельні досягнення у підготовці ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії. Кожен, хто побував у нас, вражений нашою роботою та гостинністю.

Побажання Філіппо Джанноні-Себастьяніні, Секретаря МФБА Апімондії

Мав отримати цю книгу набагато раніше. В цілому хочу подякувати за прекрасний і теплий прийом, який я певен буде наданий всім бджолярам, які приїдуть в Київ на 43 Конгрес Апімондії.

Від себе хочу сказати, що успіх конгресу забезпечується особливою атмосферою, яка супроводжуватиметься на протязі усіх днів конгресу. Все проходило на найвищому рівні, поки я перебував в ці дні в Києві, і я впевнений, що подібним чином все буде відбуватися і у вересні. Зокрема хочу подякувати чарівним дівчатам з оргкомітету.


Побажання Лукаса Мартінеса, Віце-Президента МФБА Апімондії

Проведення конгресів – це завжди задоволення. Найбільший успіх для конгресу, коли його проведення приносить задоволення кожному. Успіхів! Нехай Вам все вдається!


Побажання Етьєна Брюно

Посмішки, прийом, відкритість, компетенція – це ідеальні якості для проведення такого конгресу, який, безперечно, буде визначним в історії бджільництва.

Побажання Морін Максвел, Президента Регіональної Комісії Океанія

Красно Вам дякую за Вашу чудову гостинність. Ми високо цінуємо вашу організацію та увагу до деталей. Я бажаю Вам успіху.

З найщирішими побажаннями.


Побажання Ніколь Бредбер, Президента Наукової Комісії Бджільництво для Сільського Розвитку

Відвідання Києва в період кінцевих приготуваннь до Конгресу, що відбудеться в вересні цього року, дуже захоплююче. Побачивши Вашу чудову гостинність, я зрозуміла, що кожний бджоляр, який приїде на Конгрес, проведе чудовий час! Все чудово організовано на даний момент, і вже зараз ми можемо Вас привітати з майбутнім заходом, подією, яку будуть довго пам’ятати у бджільницькому світі!

Бажаю Вам усього найкращого!