Д-р Нікола Дж. Бредбер

Д-р Нікола Дж. Бредбер

Монмут
Великобританія

 

Тел.: +44-1600-713648

Факс: +44-1600-716167

Е-мейл: nicolabradbear@beesfordevelopment.org

Місія

Бджільництво є дивно корисним починанням, яке може допомогти людям, для створення стійких засобів до існування. Це дає людям цінні джерела доходу і харчування, а його собівартість може бути дуже низькою. Бджільництво є досить стійкою формою сільського господарства, що є сприятливим для навколишнього середовища та забезпечує економічні мотиви для людей, щоб наглядати за їх умовами проживання.

Метою Постійної комісії «Бджільництво для розвитку сільських районів» є забезпечення форуму для обміну інформацією про те, як бджільництво може сприяти розвитку стійких засобів до існування.

Основні напрямки

Кожен Конгрес Апімондії надає нам унікальну можливість зустрітися разом, обмінятися інформацією і вчитися. Для розвитку працівників, найбільш корисним аспектом Конгресу є можливість зустрітися з іншими, які виконують аналогічну роботу, щоб об’єднати зусилля Комсії, для того щоб знайти фінансування для проектів у найбідніших країн, які будуть представлені на кожному конгресі Апімондії. Опинившись там, ми організуємо прийом на початку конгресу, щоб кожен міг зустрітися. Ми організуємо альтернативний бджільницький простір у дружньому і жвавому районі в Апіекспо, де є можливість організувати неформальні презентації про свою роботу та про свої проекти.

На додаток до великих з'їздів, Постійна комісія «Бджільництво для розвитку сільських районів» також організовує менші, регіональні наради. Новини про Комісію представлені ​​регулярно в журналі «Бджільництво та розвиток».