Відеогалерея

Відкрийте Європейський Медовий Край

Під таким гаслом упродовж 2009 року відбувалося просування заявки на право проведення в столиці України, місті-герої Києві, ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії 2013. В її рамках було знято документальний фільм та кілька рекламних кліпів, здійснено промо-тур країнами Європи, проведено зустрічі представників дипломатичних місій України в різних країнах світу з головами бджільницьких асоціацій цих країн, та багато-багато іншого. І завдяки проведеній активній роботі під час ХХХХІІ Конгресу Апімондії 2009 в Монпельє (Франція) українська делегація отримала безпрецедентну перемогу - 93 голос з 165 було віддано за Україну.

ХХХХІІІ Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії, на який протягом вересня 2013 року до Києва з’їдуться близько 12 тисяч гостей з понад 100 країн, обіцяє стати найбільшим міжнародним галузевим заходом в історії України. Він не лише відкриє нову епоху розвитку вітчизняного бджільництва, але й має всі шанси стати важливою віхою у становленні міжнародного іміджу нашої країни. Це знак для міжнародних інвесторів про цікавість та привабливість бджільницької галузі цієї країни, це суттєве підвищення інтересу до неї міжнародної спільноти – і не тільки бджільницької, – не кажучи вже про шанс, який отримують представники цієї невеликої галузі всередині країни, – аби покращити державну політику щодо бджільництва, збільшити підтримку галузі, залучити інвестиції для її розвитку.

Протягом 2011 – 2013 років будуть проведені ряд просвітницьких, наукових, мистецьких та ярмаркових заходів, які будуть покликані залучити населення, в першу чергу молодь, до здорового способу життя та вживання продукції бджільництва, популяризації цього давнього ремесла серед широкої аудиторії, та покращення внутрішньої інфраструктури галузі, для того щоб на належному рівні провести в 2013 році ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії.

Сьогодні  ведуться активні переговори із зацікавленими  партнерами з ближнього і дальнього  зарубіжжя, щодо участі в нашій підготовці. Очікуємо, що наші акції та поточну роботу будуть висвітлювати не лише українські, а й закордонні ЗМІ, як спеціалізовані на бджільницькій тематиці, так і загально-інформаційні, інтернет-видання, провідні українські телеканали.  З кінця березня 2011 року працює сайт підготовки до проведення ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії 2013, в якому діє блог, де висвітлюватимуться всі етапи діяльності, всі заходи з просування та підготовки до Конгресу.